Temizlik Personeli Tedariği

Bu sistemde çalışacak iş gücünü kendiniz seçmekte ya da yeni personel hizmet alımı için bizden teklif alabilmektesiniz  ve ayrıca halen çalışan personelinizi de sisteme rahatlıkla aktarabilmektesiniz.

Personel tedariğinin avantajları:

  • Çalışanların net veya brüt ücretlerini siz belirlersiniz.
  • Çalışanlarınızı kendiniz seçebilmekte ya da insan kaynakları şirketleri aracılığı ile alabilmektesiniz. Bunun yanında, çalışanlarınızı bizden temin etmemizi de isteyebilmektesiniz.
  • Ayrıca halen çalışmakta olan personellerinizi de sistemimize rahatça aktarabilirsiniz.
  • Bu sistemde, personel bordroları ile uğraşan beyaz yakalı elemanlarınız artık size fazla gelecektir. Bu ekibi rahatlıkla başka departmanlara kaydırabilirsiniz.
  • Personel için işveren mali mesuliyet ve işveren sorumluluk sigortaları tarafımızdan yaptırılmakta ve bu sayede de işçinin çevreye verdiği zararlar, kazalar ve diğer sebeplerle işçinin işverene açacağı her türlü tazminat bedellerinin külfetinden (İş yerinizde her türlü güvenlik tedbirini ve yürürlükteki yasalar gereği gereken iş ve işçi sağlığı, iş güvenliği kurallarına iş yerinizin uyması koşuluyla) sizi uzak tutmaktadır.
  • İşveren sigorta primi, sigorta risk primi, işveren işsizlik primi, işçi sigorta primi, işçi işsizlik primi, işveren payı, belli sayının üstünde hükümlü ve özürlü çalıştırma, işyeri hekimi, işveren mali mesuliyet sigortası, vizite kağıdı, giyim bedeli, yemek bedeli ve ay sonunda personel maaşlarını ödeme; tüm bunlar teklifimize dahil olabilmektedir.
  • Yukarıdakileri birlikte düşündüğünüzde ve sistemimizin maliyetini de karşılaştırdığınızda kısa, orta ve uzun vadede personel maliyetleriniz sizin şu anda ödediğiniz toplam maliyetlerin çok altında olacaktır. MFA Danışmanlık sizlere personel temininde profesyonel avantajlar sunmaktadır. Temizlik Personeli Tedariği hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.